Visi įrašai "Interjeras" kategorijoje

"Scholten and Baijings" indai

Stiklo spalvos

Olandų dizaino studija „Scholten & Baijings“ sukūrė spalvoto stiklo stalo indų seriją danų gamintojui „Hay“.  “Scholten & Baijings“ taurės vandeniui, vynui bei šampanui taip pat grafinas išsiskiria spalvotų geometrinių formų, dekoratyvinių linijų bei laipsniškai kintančių atspalvių dekoru. Kolekcija „Colour Glass“ buvo sukurta kaip dalis „Maison&Object“ kolekcijos dalis

Skaityti daugiau…

"Caroma" vonios kambarys

Minimalizmas vonios kambaryje

Sterili ir minimalistinė – taip gali atrodyti jūsų vonia, jei jos įrengimui naudosite firmos „Caroma“ produktus. Išskirtinę 22 vonios santechnikos prietaisų seriją sukūręs australų dizaineris Marcas Newsonas pasinaudojo balta spalva ir chromo privalumais. Modernus vonios kambarys pasitinka aiškiomis formomis bei vieninteliais ryškiais akcentais – oranžinėmis maišytuvų detalėmis. Jokių bereikalingų akcentų.

Skaityti daugiau…

Indauja - brangakmenis

Baldų juvelyrika

Nauji metai atsineša naujas dizaino tendencijas. Baldai šį kartą žvalgosi į sodrias spalvas ir pretenzingas formas. Juvelyrikos dirbinių tendencija iš mažų ir subtilių papuošalų, skirtų damoms bei džentelmenams 2013 metais persikelia į svetaines, koridorius ir kitas namų erdves.

Skaityti daugiau…

Megzta

Jei megzti, tai baldus

Seniai rašėme apie būsto detales ir interjero akcentus. Snieguotu oru siūlome peržvelgti jaukių ir originalių megztų baldų kolekciją. Tekstilės dizainerė Claire Anne O’Brien iš Airijos pasitelkė savo fantaziją bei tradicines airių žvejybos ir kaimiško gyvenimo būdo tradicijas ir sukūrė megztų baldų seriją.

Skaityti daugiau…

33

TOP 10 nuostabių krosnelių, kurios jus sušildys

Nežinau ar kas tikėjosi dar tokios stiprios žiemužės po šilto gruodžio… Kai spaudžia šaltukas smagu išvažiuoti į gamtą, iškepti šašlyką, pačiužinėti su rogutėmis…nu bet kai šaltis toks – tai tik namie sėdėti, o dėl dabar Lietuvoje susiklosčiusios situacijos su šildymu, net nežinau ar šalčiau sėdėti lauke prie laužo ar namie. Žinoma, tokių problemų išvengia tie, [...]

Skaityti daugiau…

36

Modernūs ir originalūs šviestuvai

 Senai atnaujintai interjero rubrikai vėl pasirinkau apšvietimo tematiką…Gal dėl to, kad žiema – tamsu, o gal todėl, kad pamatęs šiuos šviestuvus, negalėjau atsisipirti neparodęs jums Tad malonaus veizėjimo. PS. Apačioje rasite linką į e-shopą šių šviestuvų.

Skaityti daugiau…